گلکسی واچ۳

گلکسی Watch3 همراهی پیشرفته برای مدیریت کارهای روزمره‌تان، رسیدن به اهداف‌تان در تناسب اندام و کنترل کامل بر سلامت‌تان است.

در نسل جدید این پوشیدنی هوشمند سامسونگ توجه ویژه‌ای به قابلیت‌های مربوط به سلامت کاربر داشته است. گلکسی واچ ۳ حالا قادر است که میزان اکسیژن موجود در خون را اندازه بگیرد، سلامت قلب را با استفاده از اطلاعاتی مانند اندازه‌گیری فشار خون و گرفتن نوار قلب بررسی کند، در صورت سقوط کاربر به او کمک کند و با استفاده از الگوریتم‌های جدید کیفیت خواب را در شب بسنجد.گلکسی واچ۳ که با برترین مواد و نسخه‌ای باریک‌تر از حاشیه گردان محبوب در نسخه های قبلی، ساخته شده است در واقع هنر ساخت ساعت‌های لوکس را با راحتی استفاده در تمام مدت شب و روز تلفیق کرده است. اما این ساعت هوشمند صرفا یک وسیله زیبا نیست بلکه با داشتن گسترده‌ترین مجموعه خدمات سلامتی سامسونگ، می تواند مرکز فرماندهی تندرستی شما باشد.

با استفاده از قابلیت Blood Oxygen شما می‌توایند میزان اکسیژن خون‌تان را با هدف کنترل سلامتی‌تان، اندازه‌گیری و رهگیری کنید. اپلیکیشن جدید سامسونگ Health Monitor روی ساعت گلکسی Watch3 در بازارهایی که مجوزهای لازم داده شده، امکان اندازه گیری فشار خون و الکتروکاردیوگرام را هم فراهم کرده است.

وقتی تشخیص دهد که شما به زمین خورده‌اید، موقعیت شما را فورا به شماره‌ای که از قبل مشخص کرده‌اید اطلاع می دهد. تحلیل دویدن هم به شما کمک می‌کند تا با بهبود روش خود از صدمه دیدن جلوگیری کنید.

قابلیت VO2 Max ضربان قلب شما را رهگیری کرده و میزان مصرف اکسیژن را به شما اطلاع می‌دهد. برای کسانی که می‌خواهند همزمان با ماندن در خانه، تناسب اندام خود را هم حفظ کنند، سامسونگ Health بیش از ۱۲۰ تمرین خانگی ارائه می‌کند که می‎توانید میزان پیشرفت‌تان را هم روی ساعت‌تان مشاهده کنید.

در کنار این امکانات، سامسونگ قرار دادن ویژگی‌های مربوط به فعالیت‌های ورزشی کاربران را فراموش نکرده است و گلکسی واچ جدید مانند یک مربی ورزشی به بهترین شکل ممکن وظیفه‌ی خود را در هنگام انجام حرکات ورزشی انجام می‌دهد.

طرفداران مشتاق این پوشیدنی هوشمند حالا می‌توانند که گلکسی واچ ۳ را با رنگ برنزی و همراه با بند چرمی مورد علاقه‌ی خود سفارش دهند. بعد از آشنا شدن با قابلیت‌ها و مشخصات این ساعت هوشمند از شما دعوت می‌کنیم که برای دیدن ویدیوی رسمی گلکسی واچ ۳ با همراه شوید.

خبر های مشابه

Leave a Comment