واریز ۶۰۰ میلیارد تومان به حساب سهامداران توسط بانک ملی

یکشنبه هفته جاری وارز مبلغ حدود ۶۰۰ میلیارد تومان توسط بانک ملی به حساب سهامدارن ریخته شد.

مدیر معاملات کارگزاری بانک ملی گفت: در یکشنبه هفته جاری یک وارزی سنگین به مبلغ حدود ۶۰۰ میلیارد تومان داشتیم که به حساب سهامدارن ریخته شد. واریزی دیگری در پیش‌رو داریم که برای پرداخت آن منتظر دریافت لیست از سوی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی هستیم و احتمالا در ابتدای هفته آینده انجام می‌شود.

دیر معاملات کارگزاری بانک ملی هفته گذشته در گفتگو با تجارت‌نیوز، پیش‌بینی کرد که، سهام عدالت همه کسانی که در خرداد ماه به بانک مراجعه کرده‌اند طی امروز و فردا فروخته شود که واریز آن از شنبه هفته آینده آغاز و تا پایان هفته همه سهامداران پول سهام خود را دریافت کنند و پرونده فروش سهام عدالت در این بانک بسته شود.

بنابراین باید پول سهام عدالت برای نتقاضیانی که به بانک ملی درخواست فروش خود را داده‌اند در هفته جاری پرداخت شده باشد که مژگان ارجمند، مدیر معاملات کارگزاری بانک ملی در این خصوص توضیحاتی داد.

وی گفت: در یکشنبه هفته جاری یک وارزی سنگین به مبلغ حدود ۶۰۰ میلیارد تومان داشتیم که به حساب سهامدارن ریخته شد.

وی ادامه داد: واریزی دیگری در پیش‌رو داریم که برای پرداخت آن منتظر دریافت لیست از سوی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی هستیم که احتمالا این لیست در ابتدا هفته آینده به دست به ما می‌رسد که به محض دریافت لیست واریز می‌کنیم.

ارجمند تاکید کرد: ما دیگر فروش سنگینی نداریم، بیش از ۹۵ درصد از سهام سهامدارانی که به بانک ملی درخواست فروش داده‌اند، فروخته شده و حدود ۷۰ درصد از وجوه نیز واریز شده است، حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیارد تومان باقی مانده که به محض فروش و دریافت لیست از شرکت سپرده‌گذاری واریز می‌کنیم.

وی همچنین در خصوص کسانی که درخواست خود را به صورت حضوری یا غیرجضوری به بانک داده‌اند ولی وجهی دریافت نکرده‌اند، گفت: برای برخی از این افراد به علت نقص در اطلاعات وجوه واریز نشده است، قرار است طی هفته‌های آینده در سامانه کارگزاری‌ها امکان ویرایش اطلاعات فراهم شود تا سهامداران بتوانند اطلاعات خود را در صورت لزوم تغییر دهند.

منبع : تجارت‌نیوز

خبر های مشابه

Leave a Comment